Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Автовласники часто вставляють пластикові пляшки між аркою та колесом для зменшення тертя та шуму. Хоча цей метод може трохи знизити звуки від підвіски, його ефективність впливає кілька чинників.
Пластикові пляшки в арках авто. Фото з відкритих джерел
Є ймовірність, що пластикові пляшки в арках можуть допомогти відлякати автокрадіїв завдяки характерному скреготу під час руху. Крім того, деякі автоексперти дотримуються думки, що цей метод сприяє охолодженню шин та запобігає їх перегріванню.
При цьому важливо розуміти, що методи пластикових пляшок в арках не мають практичного підтвердження.
При цьому всім автовласникам радять поставитися з серйозністю, якщо ви помітили, що хтось сторонній вставив пляшку під арку вашого автомобіля, адже це може бути сигналом, що вас намагаються виманити з машини для крадіжки або викрадення.
Читайте також на порталі "Коментарі" — в Україні кожна людина, яка сідає за кермо автомобіля, зобов'язана мати у своїй машині аптечку, вогнегасник та знак аварійної зупинки, проте штраф за їхню відсутність загрожує не всім.
Згідно з чинним законодавством, якщо у приватному авто немає аптечки, то водієві загрожує лише попередження згідно зі статтею 125 КУпАП. Але є патрульні, які можуть зарахувати відсутність аптечки в автомобілі до "технічної несправності" та винести ухвалу про штраф у розмірі 340 грн за частиною 1 статті 121 КУпАП.
Також видання "Коментарі" повідомляло – в Україні традиційно на дорогах використовують білу чи жовту розмітку, тож червоний колір може стати подивом для багатьох водіїв. Однак у Європі цей вид розмітки вже став популярним та широко використовується.
В Іспанії на небезпечних ділянках доріг почали використовувати червону розмітку. Завдання такого підходу – своєчасно попереджати водіїв, привертаючи особливу увагу. Правоохоронці сподіваються, що такий підхід допоможе суттєво скорочувати кількість ДТП.
Новини