Рубрики
МЕНЮ
Павел Зинченко
Рідко хто з наших рибалок замислюється про те, що хоча риби і примітивні створення, вони також здатні страждати і відчувати біль. Тому велике значення має приспання спійманої риби. Якщо ти маєш певну частку милосердя і бажаєш полегшити страждання своєї здобичі, ми підкажемо, як потрібно діяти.
ФОТО: volga-ulov.ru
1. У більшості рибальських магазинів можна без проблем придбати дерев'яний молоточок, яким необхідно різко і швидко вдарити по голові спійманої риби. Удар повинен бути достатньої сили, щоб риба відразу ж була оглушена, інакше вона буде мучитися. Тому спершу навчися його використовувати.
2. Якщо у тебе є переносна морозильна камера, то рибу можна сміливо помістити туди. Риба спокійно засинає і при цьому не відчуває особливих страждань.
3. Деякі рибалки практикують перелом хребта у риби. Тут є ризик, що якщо рука зісковзне і удар потрапить не туди, куди треба, то риба буде дуже страждати.
4. Різке і швидке відрізання голови. Цей спосіб добре працює по дрібній рибі та рибі довгастої форми. Наприклад, по дрібній щуці, карасю, вугру, окуню і так далі. Такий спосіб не підійде для великої риби.
5. Великій рибі можна перерізати хребет. Для цього тобі знадобиться або сокира, або досить великий ніж з товстим і широким лезом. Тут слід дотримуватися техніки безпеки. І, зрозуміло, складні ножі тут не прокотять.
Тепер ти знаєш, як зробити, щоб риба менше страждала. Як не крути, а ніхто не заслуговує на важкі страждання, навіть якщо це наша їжа. Також видання "Коментарі" розповість, як зробити ополонку для зимової риболовлі.
Новини