Головна Новини Чоловік авто Нові штрафи для водіїв: у поліції прокоментували чутки
commentss НОВИНИ Всі новини

Нові штрафи для водіїв: у поліції прокоментували чутки

У поліції зазначили, що правила та штрафи залишаються незмінними

сьогодні, 13:27
Поділіться публікацією:

У соцмережах та ЗМІ навали активно обговорюватися інформація про нібито нові штрафи за відсутність аптечки, вогнегасника чи знака аварійної зупинки в автомобілі. При цьому в поліції спробували заспокоїти водіїв — правила та штрафи залишаються незмінними. Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Нові штрафи для водіїв: у поліції прокоментували чутки

Штрафи водіїв. Фото: із відкритих джерел

Відповідно до чинних Правил дорожнього руху, водії повинні мати: аптечку з позначенням типу транспортного засобу; знак аварійної зупинки або червоний миготливий ліхтар; справний вогнегасник. Ці вимоги стосуються легкових та вантажних авто, автобусів, мотоциклів із бічним причепом тощо.

"Уже кілька років не змінювалися санкції, передбачені КУпАП за можливі порушення з цього приводу", — зазначили в поліції.

Читайте також на порталі "Коментарі" — через велику завантаженість шиномонтажних майстерень трапляються випадки, що майстри встановлюють спрямовані шини поспіхом і не за інструкцією. За що потім доводиться сплатити автовласнику.

Поліцейські кажуть, що виробники знімають із себе відповідальність за виникнення складних ситуацій, якщо шини з спрямованим малюнком протектора були встановлені неправильно. Патрульні на дорогах систематично перевіряють стан шин під час дорожніх рейдів.

"Зокрема, не лише візуальний огляд, а й перевірку відповідності встановленої гуми сезону", — кажуть правоохоронці.

Також видання "Коментарі" повідомляло – якщо ви знаходитесь у власному автомобілі і при цьому двигун вашого автомобіля вимкнено, то ви, звичайно, можете вживати алкогольні напої. Це не карається згідно із законом. Проте патрульний все одно може виписати штраф за "керування транспортним засобом у нетверезому стані".




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини