Головна Новини Чоловік авто Найпоширеніші шахрайські схеми при купівлі вживаного автомобіля
commentss НОВИНИ Всі новини

Найпоширеніші шахрайські схеми при купівлі вживаного автомобіля

Експерти назвали популярні шахрайські схеми, якими користуються продавці вживаних автомобілів

28 травня 2021, 11:25 comments2031
Поділіться публікацією:

Значна частина українців вважає кращим варіантом придбати вживаний автомобіль. Насамперед це економічно вигідно. З цієї причини громадяни можуть дозволити собі й більш зручну та дорожчу модель.

Найпоширеніші шахрайські схеми при купівлі вживаного автомобіля

Які головні шахрайські схеми існують при купівлі вживаного автомобіля. Фото: the-robot.ru

Проте інколи купівля такого автомобіля стає справжнім головним болем. Деякі старі автомобілі можуть відмінно виглядати зовні, проте при детальній перевірці виявляється безліч прихованих дефектів. Що в майбутньому неминуче призведе до несподіваного та вартісного ремонту.

Експерти компанії carVertical дослідили та назвали ТОП-5 шахрайських схем при купівлі вживаного автомобіля. Тож давайте ознайомимося з цими пунктами.

1. Автомобіль був пошкоджений в ДТП

Значна частина вживаних автівок потрапляла в ДТП. Проте не всі продавці повідомляють цей факт. Проте інколи важко зрозуміти, була пошкоджена машина чи ні.

Експерти carVertical при виборі автомобіля рекомендують перевіряти прорізи між елементами кузова. Якщо деякі прорізи сильно відрізняються, це може вказувати на пошкодження деталей або дешевий, неякісний кузовний ремонт.

2. Скручений пробіг

За дослідженнями car Vertical кожен шостий автомобіль (16,7%) був зі скрученим пробігом. Особливо часто зустрічається змотаний пробіг в дизельних автомобілях. Корекція одометра може збільшити вартість автомобіля на 25%.

Щоб виявити скручений пробіг, варто придивитися до деталей. Якщо сидіння, кермо або перемикач передач виглядають сильно зношеними, але пробіг – невеликий, це одна з перших ознак, що варто пошукати інший автомобіль.

3. Крадений автомобіль

Цей варіант шахрайства найгірший. Зазвичай в такому випадку  транспортні засоби конфіскують, а ось повернути гроші нещасним власникам може бути складно, часто – нереально.

4. Автомобіль використовувався як таксі (або здавався в прокат)

Автівки які здавалися в оренду мають великий пробіг. І – в наслідок експлуатації, переважно, в міських умовах (де частіше бувають пробки та затори) – вже досить зношені. Та й обслуговували їх зазвичай не дуже якісно, часто економлячи на запчастинах та розхідниках.

Такі авто іноді можна визначити за кольором фарби, але особливо спритні ділки можуть навіть перефарбувати автомобіль. Звіт про перевірку історії автомобіля – набагато надійніше рішення для виявлення таких автомобілів.

5. Ціна автомобіля занадто низька

Покупцям вживаних авто краще уникати підозріло дешевих транспортних засобів, хоча для багатьох це досить велика спокуса.Якщо ж покупець планує купити підозрілу автівку, йому варто особливо ретельно перевірити автомобіль, також порівнюючи його з аналогічними варіантами на інших авторинках. Саме результати перевірки допоможуть виявити причину, чому ціна така низька.

При купівлі вживаного автомобіля, експерти carVertical рекомендують використовувати онлайн-сервіс перевірки історії автомобіля та не варто бути легковірним. Це в майбутньому може запобігти значних непередбачених витрат.

Також сайт "Коментарі" раніше повідомляв, як правильно доглядати за авто.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Поділіться своєю думкою!


Новини