Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Повітряні тривоги, особливе ближче до сходу та півночі України, на прикрість, стали майже звичним супроводом нашого життя. Однак ігнорування небезпеки – це пряма загроза життю та здоров’ю. Про це йдеться у повідомленні поліції Києва.
Автомобілі. Фото: з відкритих джерел
В разі початку повітряної тривоги поліцейські радять негайно припинити рух. Виберіть безпечне місце для парковки, щоб не перешкоджати іншим авто. Автомобіль не захистить під час обстрілу, а лише збільшить ризик ушкоджень.
Після цього слід якнайшвидше дістатися найближчого укриття. У ситуації, коли спеціалізоване бомбосховище недоступне, варто скористатися правилом "двох стін". Знайдіть прихисток на першому або цокольному поверсі будівлі, обравши місце за двома капітальними стінами.
Якщо ж повітряна тривога застала вас вдома, не зволікайте: зачиніть вікна, вимкніть електроприлади та світло, візьміть підготовлену "тривожну валізку" і прямуйте до укриття.
Читайте також на порталі "Коментарі" — в Україні на АЗС з 1 травня автовласники зможуть заправитися бензином, що змішаний зі спиртом. Така вимога прописана у євроінтеграційному законі про обов’язкове використання рідкого біопалива (біокомпонентів) у сфері транспорту.
Біоетанол до бензину у країнах ЄС додають достатньо давно, а його вміст може становити до 10%. Він виробляється з рослинних матеріалів, найчастіше кукурудзи або цукрового буряка. Біоетанол використовується як біопаливо або біокомпонент. Проте автовласники вже задаються питанням чи не виникнуть проблеми з авто після заправляння таким видом палива. До того ж міфів навколо біоетанолу чимало. Зокрема, ця суміш нібито "вбиває" двигун та паливну систему авто.
Новини